Sp[osób na zadbane włosy

wszystko co może sprawić nam przyjemność

Sp[osób na zadbane włosy

Postprzez wessollika 12 gru 2016, o 18:20

Szukacie świetnej jakości sposobu na zdrowe, zadbane włosy ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na portal http://olejowaniewlosow.org znajdziecie na nim rewelacyjne wskazówki jak łatwo można mieć lśniące, zadbane włosy. Wystarczy odpowiednie olejowanie włosów które sprawi że wasze samopoczucie również wzrośnie a włosy będą piękne jak kiedyś !
wessollika

Re: Sp[osób na zadbane włosy

Postprzez mojkad 12 sty 2017, o 11:18

Olejowanie to fajna sprawa, jednak polecam też używać odżywek po każdym myciu :)
mojkad

Postprzez Reakem 9 wrz 2017, o 00:19

Zadbane włosy to według mnie przede wszystkim ładna i schludna fryzura. Ja lubię się czesać w taki sposób http://cafepineska.pl/kok-z-wypelniaczem/  . Prosto a zarazem bardzo elegancko według mnie. Zresztą same oceńcie :)
Reakem

Postprzez gorzynskaMonia 22 wrz 2017, o 20:22

Codzienna pielęgnacja włosów jest jedyną metodą na zadane włosy. Poczytajcie sobie o maskach do włosów marki anwen. Ponoć sa ostatnio hitem, wiele dziewczyn je wszędzie chwali. Mi koleżanki w pracy też o nich wspominały.
gorzynskaMonia

Postprzez Warult 26 wrz 2017, o 20:56

Zadbane włosy to zdrowe włosy :) Moim zdaniem warto korzystać z najlepszych kosmetyków tak aby nasze włosy były odpowiednio odżywione. A jeśli już na przykład decydujecie sie na farbowanie, to moim zdaniem koloryzacja loreal jest najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji!
Warult

Postprzez aaama 28 wrz 2017, o 14:34

Olejowanie to zeczywiscie bardzo dobry i tani sposob dbania o wlosy, wymaga tylko troche wiecej czasu. Jezeli zas chodzi o farby to ja stosuje garnier olia i jestem bardzo zadowolona z efektu.
najlepsze na odchudzanie
aaama

Postprzez Kubasinnska 15 paź 2017, o 17:25

Wiadomo, trzeba włosy pielęgnować na co dzień, ale warto też zadbać o ich prezentacje. Tutaj https://www.salonexpert.pl/produkty/stylizacja sobie poczytajcie o różnych kosmetykach do stylizacji włosów. O tym też warto pamiętać, bo co z tego, że włosy będą zdrowe jak zle beda sie układać? :)
Kubasinnska

Postprzez Aamelia 20 paź 2017, o 13:32

O olejowaniu włosów tez co nieco słyszałam, sama zamierzam zastosować taka kuracje.
Aamelia

Postprzez kamala 12 lut 2018, o 07:31

Ja mialam taki problem z włosami, ze bardzoz aczęłty mi wypadać. I nic nie chcialo pomóc. Dopiero jak natrafiłam na plastry dermastic, to były efekty! Działaja naprawde fajnie, moje włosy sa odzywione i nie wypadają
kamala

Powrót do Hydepark, czyli na luzie