separator tłuszczu

separator tłuszczu

Postprzez jacko 14 lut 2012, o 20:32

Nie oglądałem filmiku Szakielskiego .Oni i jego kumpel Morozowski w mojej ocenie skompromitowali się dawno , wtedy kiedy ujawnili w studio wiedzę o niedostarczonym liscie skierowanym do A.Kwaśniewskiego obecnym i zaskoczonym Gościu w studio . To był ostatni program tych pracowników mediow -który oglądałem .Mój małoważny, bo pojedynczy protest , rozwijał się lawinowo .Wyciąłem pilotem dostęp programów informacyjnych i publistycznych TVP .TVN iTVN24 Polsat News ( za wyjatkiem Programu po 21.30 ) ,regionalną TVP .
Kiedyś byłem stałym słuchaczem porannego programu radia TOK FM .Odpadł wtorek z I.Janke i jego kumplami . ,odpadła środa z D.Wielowiejska z Semka lub Zaremba ( chyba ze doprasza akurat W.Kuczyńskiego ) czwartek i piatek nie zawsze i nie przez cała godzinę .
No wiec co ? , niewiele !.Pasożytuje na blogach dziennikarzy „Polityki ” .Kłaniam sie wszystkim Blogowiczom, dzięki WAM wiem co piszczy w” Polskiej trawie” .
@ Karwoj8 – słusznie ostrzegasz przed malipulacją i akcją .Dlaczego chcą powalić słabego przeciwnika jakim jest dziś SLD .? Po co ?!
Zasadę działania separator sekow koalescencyjnego przedstawia poniższy schemat- separator sekotw są urządzeniami przepływowymi, w których następuje wydzielenie zarówno lżejszych od wody substancji ropopochodnych jak separator SEKOT-PSC , i cięższej od wody zawiesiny. Na wlocie wyposażonym w deflektor znajduje się osadnik, służący do zatrzymywania zawiesiny łatwo opadającej. Następnie ścieki poprzez kratę rzadką wpływają do komory wlotowej, kierującej ścieki do wkładu wielostrumieniowego, umieszczonego w dolnej części komory koalescencyjnej. We wkładzie wielostrumieniowym o przepływie współprądowym następuje koalescencja cząstek substancji ropopochodnych i ich wypływanie w postaci kropli na powierzchnię oraz sedymentacja części zawiesiny i jej opadanie do przestrzeni podfiltrowej. Następnie ścieki wpływają poprzez zasyfonowy odpływ separator selkot wyposażony w automatycznie zamknięcie pływakowe (zamykające się w chwili przepełnienia zgromadzonymi substancjami ropopochodnymi) do odbiornika naturalnego lub kanalizacji. Korpusy separator FETT-T wykonywane są z: żeliwa szarego, betonu, stali powlekanej farbami termoutwardzalnymi, tworzyw sztucznych. Separatory FETT-TPSC koalescencyjne muszą być poprzedzone odpowiedniej wielkości osadnikami wstępnymi. W przypadku większych zlewni stosuje się przed separatorem FETT-PU, zbiorniki retencyjno-akumulacyjne wyposażone w odpowiednią armaturę regulującą, która to dozuje określony z góry dopływ ścieków do separatora (powierzchniowe regulatory dopływu). Każdy separator STH-T zarówno grawitacyjny jak i koalescencyjny musi posiadać urządzenia zabezpieczające, które w sposób automatyczny, bez ingerencji człowieka zamykają odpływ ścieków z separatora, ” Czy Palikot przykryje Palikota ”
Nie wiem czy przykryje , natomiast wiem ,że Tomasz Wróblewski dopraszany do audycji prowadzonych przez Gospodynie przykrywa wagę programu pani Janiny !!!. Zostawmy „PUSZKE ” bo stracilem cierpliwość badać pilotem , jest on na wizji o 13.15 czy nie .Wczoraj w TOKFM po 8.45 (fini audycji )
jak zwykle musi powoływać się na porównania (bez potrzeby i sensu ) do USA . Tomaszu ! , są w Polsce ludzie którzy znaja z autopsji Stany i np. szlag mnie trafia kiedy Ten Facet przywołuje Opisy Stanów nie prawdziwych, idealizowanych .Jeśli, te Stany sa takim idealnym wzorcem ,warsztatem ,to dlaczego mimo wieloletnich praktyk w US Tomasza Wróblewskiego -co dostanie robote na kierowniczym stanowisku w Polsce to SPARTOLI i go wywalają …po czym znowu dostaje robotę na zydlu .
Przepraszam czytających za wykorzystanie blogu do pokazania mojego alergicznego stosunku do TW .
Jutro dzień sw. Patryka Chicago River od dwóch dni zabarwiono tradycyjnie na zielono .Tygiel narodowości tam mieszkajacych lubi to świeto ,dziwni ci Amerykanie, a Polacy tłuką się , za pomoca Rosji , jak to bedzie w kwietniu w Katyniu ! Wstyd .po uzyskaniu maksymalnej pojemności przetrzymania. Pojemność ta jest różna dla różnych typów separatorów.
Zamknięcie automatyczne separatora STH-TPSC jest bardzo istotne, ponieważ wymusza konserwację separatora oraz w przypadku nagłego wycieku oleju zawór natychmiast zamyka odpływ, co całkowicie zapobiega skażeniu odbiornika.
Separator działa podobnie jak filtr. Zatrzymuje wszystko, co trafia do odkurzacza. Worek separatora może być wykonany z papieru (jednorazowy) lub tkaniny (trzepiemy co pewien czas, jak worki dawnych odkurzaczy). Możemy się również spotkać z tzw. separatorami odwróconymi. Są to worki osadnik TRAP-P, przez które przepływa powietrze zawierające kurz.
Po wyłączeniu silnika, gdy przestaje działać siła odśrodkowa, kurz opada z worka do zbiornika. Ciekawym rozwiązaniem jest separator wodny, TRAP-B – osadniki zawiesin który tuż przed jednostką centralną spryskuje wodą zanieczyszczone powietrze a osad gromadzi w zbiorniku.
Po napełnieniu zbiornika zawartość jest automatycznie odprowadzana do kanalizacji, zatem jest to urządzenie całkowicie samoobsługowe, wymaga jednak doprowadzenia do niego instalacji wodnej i kanalizacyjnej.
Specjalne separatory (instalowane między TRAP-EL – osadniki zawiesin wężem a gniazdem) pozwalają na używanie funkcji „mokrych”, jak pranie dywanów, separatory koalescencyjne SEKO-P osuszanie mokrych powierzchni, mycie okien. Dzięki innemu separatorowi wybierzemy popiół z kominka nie rozpylając SEKOT-ELSC – separatory koalescencyjne ani odrobiny a blogu W .Kuczynskiego kilka dni temu blogowicz podal link do wywiadu jaki udzielił Adam Michnik gazecie „Izwiestia „warto tam zerknać i poszukać.
ps.
Pani Janino jest pani autentycznym autorytetem dziennikarskim w Polsce ,z uwaga śledze pani oceny i komentarze .Żałowalem kiedy kilka dni temu „wpadlem ” na ostatnie 3 minuty rozmowy z prof. Ewą Łętowską .we wnętrzu domu.
jacko

Re: separator tłuszczu

Postprzez bryza141 17 wrz 2013, o 18:27

Genialny artykuł, jestem pod wrażeniem
bryza141

Postprzez rzucconny 3 paź 2013, o 23:31

ciekawe..
rzucconny

Postprzez zionikk4 23 paź 2013, o 23:43

Jeśli masz problem, zapytaj takiego fachowca jak ona.. niesamowita kobieta.. http://abella-anderson.pl/ świetna pod każdym względem :)
zionikk4

Postprzez nekad995 6 lis 2013, o 20:53

No tak można na tym zarabiać, ale czy zarobisz jakieś kokosy? Według mnie jakoś bardzo dużo nie zarobisz, aczkolwiek wszystko zależy od Ciebie zapewne.. http://abella-anderson.pl genialna aktorka !
nekad995

Postprzez cyrkonia 12 lis 2013, o 00:22

A mi się podoba :)
cyrkonia

Postprzez funaka 17 lis 2013, o 15:41

jestem pod wrażeniem!
funaka

Postprzez edos 21 sie 2015, o 11:10

Bardzo interesujący
edos

Postprzez warkka 26 sie 2015, o 14:33

Bardzo dziękuję za udzielenie wszystkich wskazówek.
warkka

Następna strona

Powrót do Tollywood