klimatyzacja wentylacja w domu

Re: klimatyzacja wentylacja w domu

Postprzez jacko 23 sty 2012, o 20:26

To co proponujesz jest najprostszą drogą do zniknięcia SLD ze sceny politycznej i utworzenia się w Polsce bipolarnego układu dwupartyjnego, z jedną partią populistyczno – katoendecką (choć nie kochającą Rosji), czyli PiSem i jedną konserwatywną, czyli PO, też nie dającą skrzywdzić hierarchii kościelnej. Koncepcja LiD sprowadzała się do tego, że była jedna partia, która miała struktury i pieniądze, bo miała posłów w parlamencie, i były dwie inne, bez struktur i pieniędzy, które na plecach SLD wprowadziły do sejmu swoich posłów, a teraz klub SLD nie może nawet złozyć wniosku do Trybunału Konstytucyjnego, bo to wymaga podpisu 50 posłów, a koledzu z PD, a zwłaszcza SdPL mają zdanie odrębne. Olejniczak był szefem partii przez 4 lata a jego cały dorobek to spadek notowań z ponad 20% po odejściu Borowskiego w pobliże progu wyborczego.
Za betonowego Millera SLD był głównym rozgrywającym sceny politycznej i uzyskał ponad 40% poparcia, i to tego rzczywistego, w postaci głosów wyborców, a nie słupków sondaży. Czekanie pod wodzą Olejniczaka, że wyborcy docenią poprawność polityczną, propaństwowość i spolegliwość w stosunku do PO będzie czekaniem na polityczną smierć, bo skoro są dwie, nie różniące się od siebie partie, to po co głosować na ta słabszą?
A Napieralskiego masz prawo nie lubić, Jaruzelskiego też, ale to już wyłącznie Twoje zmartwienie.Tyle tylko, że z jednej strony będzie prawicowa Platforma, a z drugiej SLD. Poza nimi obrotowe PSL i skrajne nie podsiadające koalicyjnej zdolności PiS.
Moja propozycja silnego lewicowego stronnictwa mocno osadzonego w centrum sceny politycznej, które siłą rzeczy przyciąga również inne z natury popierające lewicę środowiska (feministki, zieloni, mniejszości seksualne etc.) nie jest niczym innym tylko próba upodobnienia tej formacji do innych partii socjaldemokratycznych działających w Europie Zachodniej (np. brytyjska Partia Pracy, niemiecka SPD czy lewicowe partie w krajach skandynawskich).
Sam Napieralski, jak i jego program opozycji destrukcyjnej, nie ma nic wspólnego w nowoczesną lewicą i prowadzi SLD do około progowej niszy elektoratu w dużym stopniu wygasającego. I nie pomogą tu przywoływanie czy nawiązania do Zapatero, tak bardzo pociągającego dla Napieralskiego, że nie jest on w stanie zauważyć, że ktoś taki jak premier Hiszpanii w polskich wyborach byłby bez szans.
jacko
 
Posty: 28
Dołączył(a): 23 sty 2012, o 20:17

Re: klimatyzacja wentylacja w domu

Postprzez jacko 23 sty 2012, o 20:27

przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne klimatyzacji
W przypadku podpisania umowy serwisowej zagwarantujemy:

regularną opiekę poprzez regularne przeglądy
szybki serwis w razie powstania awarii
krótki czas napraw klimatyzacji[
telefoniczne udzielanie porad, wskazówek oraz dyspozycyjność - 24h
zmniejszenie kosztów napraw i konserwacji

Oferując systemy klimatyzacyjneczołowych światowych producentów zapewniamy najwyższy komfort i najwyższy standard samopoczucia dla Państwa i wiemy, iż dzięki temu wszyscy nasi klienci są w pełni usatysfakcjonowani z wyboru . W dzisiejszych czasach klimatyzacja jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania zarówno w miejscu pracy jak i mieszkaniu czy środkach transportu. Korzystanie z klimatyzacji w biurze powoduje optymalną sprawność pracownika natomiast klimatyzacja w mieszkaniu czy domu zapewnia prawidłowe funkcjonowanie oraz wypoczynek. W dużych miastach takich jak Warszawa klimatyzacja zapewnia również czyste powietrze higienicznie niezbędne dla każdego człowieka. Nasza firma jest w stanie wyselekcjonować dla Państwa najlepsze i najbardziej sprawdzone systemy klimatyzacyjne na rynku. Firma zaproponuje Państwu sprzedaż oraz profesjonalny montaż markowych produktów takich producentów klimatyzacji jak SAMSUNG, DAIKIN. Większość klientów poleca naszą firmę swoim odbiorcom, zaprzyjaźnionym firmom oraz znajomym. Dzieję się tak ponieważ stawiamy na najwyższa jakość nie tylko klimatyzatorów ale przede wszystkim montażu. Klimatyzacja u nas to kompleksowa usługa - doradztwo, projekt, dostawa, montaż, gwarancja, serwis. Firma jest firmą handlowo-usługową, działającą w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Na rynku polskim rozpoczęliśmy działalność od marca 2003 roku, jednakże nasze korzenie sięgają lat dziewięćdziesiątych kiedy to zdobywaliśmy doświadczenie jako kadra zarządzająca w innych firmach.
Cele jakie sobie postawiliśmy na początku separator tłuszczu naszej drogi, to profesjonalne świadczenie usług w zakresie klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa z zachowaniem elastyczności w stosunku do klienta. Stała współpraca z wieloma biurami architektonicznymi, separatory firmami budowlanymi oraz podwykonawcami jak również stale powiększająca się grupa naszych klientów indywidualnych pozwala nam stwierdzić iż osiągnęliśmy ten cel.
Posiadamy autoryzację na sprzedaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych wiodących firm światowych. Dzięki temu oferujemy naszym klientom tylko najlepsze i sprawdzone produkty z branży klimatyzacyjnej i chłodniczej. Jednocześnie stale podnoszone wysokie kwalifikacje naszych pracowników gwarantują jak najlepsze wykonanie zleconych projektów i zadań, co ma potwierdzenie w opinii naszych klientów i odbiorców.
Ogólny zakres naszych usług:
szeroka oferta w zakresie nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych (split, multisplit, systemy kanałowe, systemy modułowe)
kompetentne doradztwo w zakresie doboru systemu i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.
kompleksowe montaże systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
modernizacje istniejących systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
udzielanie gwarancji na sprzedane i zainstalowane systemy
szkolenia klientów z zakresu obsługi instalowanych systemów
prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń klimatyzacyjnych
jacko
 
Posty: 28
Dołączył(a): 23 sty 2012, o 20:17

Re: klimatyzacja wentylacja w domu

Postprzez jacko 23 sty 2012, o 20:28

a osobiście nie mam problemu z SLD, nigdy na nich nie głosowałam i nie mam zamiaru tego robić. Dla mnie jest to partia aparatu i lokalnych interesów a jak myślą szeregowi członkowie najlepiej pokazała ankieta z której wynika że większość młodych SLD-owców ma poglądy podobne do sympatyków PO. Problem SLD polega na tym że większość polskiego społeczeństwa ma poglądy centrowe i PO znakomicie ten elektorat obsługuje.Zwróćcie uwagę jak genialnie Tusk rozegrał sprawę in vitro. Dał to kukułcze jajo Gowinowi, neutralizując go na jakiś czas,bowiem wiedział że największy problem może mieć z prawym skrzydłem. Oczywiście wcześniej układając listy zadbał aby to skrzydło nie było za silne a PiS eliminując Rokitę wybitnie mu w tym pomógł. Gowin miał swoją szansę, był i jest obecny w mediach, broni swojej wersji nie znajdując zrozumienia u żadnej ze stron. Proszę zwrócić uwagę że nikt z PO otwarcie tej wersji nie bronił ale przekaz był jasny: PO jest konserwatywna, głos kościoła jest dla niej znaczący.Konserwatywny elektorat ma swój głos. Teraz rozpoczyna się druga runda, ustawę mają prowadzić posłowie pod przewodnictwem p.Kidawy-Błońskiej a jej zdanie jest już zupełnie inne.Dyskusja w mediach się przetoczyła, wszyscy mieli szansę i Kościół i lewica, pokazano radykalizm i jednej i drugiej strony a teraz PO skonstruuje ustawę z której może poza radykalną , kościelną prawicą wszyscy będą zadowoleni. PO będzie zwycięzcą,umożliwi refundację, dając szansę wszystkim nie tylko zamożnym, przekaz będzie jasny: tylko my jesteśmy umiarkowani a co za tym idzie rozsądni. Wyborco popatrz jaki masz wybór : z jednej strony Kościół, z drugiej p.Senyszyn.
Problem SLD polega na tym że socjalny elektorat jest najczęściej konserwatywny w poglądach i najlepiej obsługuje go PiS. Radykalizm Napieralskiego nie ma szans bo owszem każdy w Polsce chciałby być piękny i bogaty,chce coś za darmo od państwa ale jak już się spytasz czy gotów jest się dzielić z sąsiadem to od razu się sprzeciwi.
Od dawna twierdzę że najsilniejszą bronią Tuska jest Boni , który na pytanie dziennikarza jak zbudować w Polsce drugą Irlandię powiedział że samej Irlandii by nie chciał , raczej w połączeniu z Finlandią. Lewicy brakuje takiego Boniego, gdyż kiedy słucham większości lewicowych ekspertów to zawsze jest to ideologia nie mająca nic wspólnego ze znajomością struktury polskiego społeczeństwa.
jacko
 
Posty: 28
Dołączył(a): 23 sty 2012, o 20:17

Re: klimatyzacja wentylacja w domu

Postprzez jacko 25 lut 2012, o 11:59

Separatory koalescencyjne przeznaczone są do oddzielania i zatrzymywania substancji producent separatorów SEKO-Bzawiedziona miłość lemingów… Pan PRemier wie, ż nastąpi przebudzenie – i wie, że dla pokolenia róbta co chceta metoda łagodnej perswazji i plucie propagandowe to za mało. PR nie opanuje ADHD – i dlatego na bladą twarz PRemiera padł blady strach. Jednym słowem rozpoczyna sie bladaczka rządu – blamaż i blady strach.
ropopochodnych zawartych w ściekach odprowadzanych do odbiornika. Urządzenia tego typu znajdują zastosowanie przy oczyszczaniu wód opadowych pochodzących z parkingów, składów magazynowych i terenów stacji paliw oraz wód technologicznych pochodzących z warsztatów producent separatorów SEKO-P samochodowych, myjni ręcznych oraz automatycznych. są przeznaczone do oczyszczania ścieków pochodzących z dużych zlewni miejskich w ilości od 125 l/s do 300 l/s zbudowanymi w oparciu o cztery, monolityczne zbiorniki żelbetowe dostosowane do zabudowy bezpośrednio pod drogami. Zbiorniki tworzące układ to separator, osadnik, studnia rozdziałowa oraz studnia zbiorcza do poboru próbek producent separatorów SEKO-PS. Nadmiar ścieków doprowadzonych do układu jest upuszczany kanałem przelewowym (by-passem).
Zasada działania
Zasada działania separatorów koalescencyjnych oparta jest na zjawisku sedymentacji i flotacji. Procesy te wspomagane są zjawiskiem koalescencji - łączenia drobnych kropel oleju w większe. Zaolejone ścieki oczyszczane są w procesie dwustopniowym. Pierwszy stopień stanowi osadnik, w którym następuje wstępne oddzielenie części stałych oraz zawiesiny. Dopływające ścieki często producent separatorów SEKO-ESL charakteryzują się przepływem turbulentnym, który zredukowany może zostać w osadniku wstępnym. Kolejnym etapem oczyszczania ścieków jest separator koalescencyjny, gdzie następuje oddzielenie i zatrzymanie substancji ropopochodnych. Odseparowane cząstki olejów flotują ku powierzchni tworząc warstwę substancji ropopochodnych, a oczyszczone ścieki odprowadzane są do kanalizacji poprzez zasyfonowany odpływ. Separatory koalescencyjne zaopatrzone są w samoczynne zamknięcie odpływu opadające się przy osiągnięciu granicznej warstwy "filmu" olejowego w separatorze. Separator tłuszczu są urządzeniami przeznaczonymi do producent separatorów SEKOT-BC usuwania ze ścieków technologicznych zawartych w nich olejów i tłuszczów pochodzenia roślinnego i zwierzęcego oraz zawiesin przed ich wprowadzeniem do kanalizacji lub innego odbiornika. Separator koalescencyjny są urządzeniami przeznaczonymi do podczyszczania wód deszczowych, roztopowych oraz ścieków technologicznych, z obiektów narażonych na niebezpieczeństwo skażenia terenu substancjami ropopochodnymi takie jak: stacje paliw, parkingi, płyty lotnisk, magazyny przeładunkowe paliw, myjnie samochodowe, warsztaty i serwisy samochodowe, zakłady energetyczne.
Budowagimnazjaliści z sercami WOŚP mają bezrobotnych starszych braci – bezrobotnych rodziców – a renta babci i dziadka, ktora to wszystko utrzymywała właśnie ulega dewaluacji…
Majster Bieda- wywracacz rządów – tego pan PRemier się boi- i słusznie- tej watahy nie da się dorżnąć- szykuje się vice versa…
Konstrukcję separatora stanowi producent separatorów SEKOT-P monolityczny, żelbetowy zbiornik o przekroju kołowym lub prostokątnym, z otworami do podłączenia rur. Wysokość zbiornika regulowana jest poprzez nadstawki. Separatory koalescencyjne występują jako niezależne lub zintegrowane z osadnikiem. Otwory do podłączenia rur wyposażone są w przejścia szczelne lub uszczelki, zapewniające szczelne i elastyczne podłączenie przewodów. We wnętrzu urządzenia znajduje się układ filtrujący producent separatorów SEKOW-B wykonany ze stali nierdzewnej z filtrami koalescencyjnymi. Separatory wyposażone są w pływak, który po osiągnięciu maksymalnego poziomu substancji ropopochodnych odcina odpływ ścieków do kanalizacji, uniemożliwiając w ten sposób skażenie odbiornika Wszystkie urządzenia wchodzące w skład układu są urządzeniami atestowanymi, którym zostały nadane Aprobaty Techniczne Instytutu Ochrony Środowiska w Warszawie. Rzędna kanału wlotowego producent separatorów SEKOW-P do układu może być dowolna a zagłębienie urządzeń w gruncie dostosowujemy poprzez nadbudowę odpowiednimi pierścieniami regulacyjnymi..
Montaż
W przypadku posadowienia separatora na gruntach nośnych nie przewiduje się wykonania specjalnego fundamentu - w przygotowanym wykopie należy wykonać producent separatorów SEKOTW-B fundament np. z betonu B 10 o grubości ok. 10 cm. Podbudowa ta musi spełniać warunki statyczne, powinna być wypoziomowana oraz większa od podstawy zbiornika o 20 cm. Między zbiornikiem a fundamentem powinna znajdować się 5 cm warstwa piasku. są urządzeniami przeznaczonymi do oczyszczania ścieków w ilości od 3 l/s do 15 l/s zbudowanymi w oparciu o dwukomorowe, monolityczne zbiorniki producent separatorów SEKOTW-P żelbetowe dostosowane do zabudowy bezpośrednio pod drogami. Zbiorniki separatorów podzielone są przegrodą na osadnik i separator.
Separatory są urządzeniami atestowanymi, którym została nadana Aprobata Techniczna Instytutu Ochrony Środowiska nr AT/2004-08. Rzędna kanału wlotowego do separatora może być dowolna a zagłębienie urządzenia w gruncie dostosowujemy poprzez nadbudowę odpowiednimi pierścieniami regulacyjnymi.
Oglądam dyskusje polityków, np w „kawie na ławie” i słyszę jak coś plotą jeden przez drugiego, ale tak na prawdę, to nie mają pojęcia. Nie zgłębili dotychczas , nawet pan Kalisz, zapisów prawnych w tej ustawie.
A tu chodzi o kruczki prawne. Ogólnie nikt nie może powiedzieć, że jest zwolennikiem kradzieży własności inetelektualnej, naruszania praw autorskich…
A jednak – jak zresztą pisze Ziemkiewicz, – tu nie tyle chodzi o należność dla twórców, co o ogromne zyski pośredników i o pozbawienie ich konkurencji. Zapisy w prawie a także jego przestrzeganie i egzekucja, to bardzo subtelna materia – jak się zabezpieczyć przez nadmierną ingerencją wielkich koncernów. To jest zadanie dla specjalistów od prawa międzynarodowego, a także praw autorskich i myslę, że wymaga poważnej dyskusji na arenie parlamentu europejskiego.
Po prostu po to, abyśmy nie wyszki na idiotów.
Inne kraje europejskie nie palą się z podpisywaniem ustawy ACTA. Dlaczego?
Dlatego cieszę się, że Premier postanowił ponownie przeanalizować to zagadnienie i mam nadzieję, że obok dyskusji z młodzoeżą, zatrudni do tego poważnych specjalistów z zakresu prawa, jeżeli takich posiadamy. Bo jak dotychczas nie widać ich istnienia, albo też nie dopuszczono ich do głosu.
Dlaczego jakiś poważny prawnik, doradca Premiera, nie siądzie przed kamerami i nie wytłumaczy społeczeństwu, że ustawa ACTA będzie dobrze służyć jego interesom???
Eksploatacjanie tyle o dziennikarzy tu chodzi, co o twórców – w tym tych zarabiających krocie i walczących o możliwie daleko idącą ochronę majątkowych praw autorskich, a jednocześnie korzystających z przywilejów podatkowych, pomocy państwa zwykłym ludziom niedostępnych.
Podczas użytkowania separatora należy dokonywać regularnych przeglądów, których częstotliwość określana jest doświadczalnie na podstawie ilości producent separatorów SEKOT-ELS i rodzaju doprowadzanych ścieków. Zgromadzone w separatorze zanieczyszczenia należą do grupy odpadów niebezpiecznych, dlatego też ich usunięcie należy powierzyć koncesjonowanej firmie. Podczas opróżniania z separatora nieczystości należy zwrócić szczególną uwagę na dokładne oczyszczenie wkładu koalescencyjnego oraz przepłukanie pływaków zamknięcia odpływu.Jeżeli dziennikarz pracuje na własnym sprzęcie – musiał kupić magnetofon, laptop, aparat fotograficzny – i co jakiś czas je wymieniać – jeżeli za własne pieniądze prowadzi rozmowy telefoniczne, opłaca internet, jeździ po kraju, nierzadko nocując po drodze, etc etc, to ponosi koszty.
Te koszty określono ryczałtem na 50 procent wartości honorarium, które bywa żenująco niskie.
jacko
 
Posty: 28
Dołączył(a): 23 sty 2012, o 20:17

Re: klimatyzacja wentylacja w domu

Postprzez jacko 10 sty 2013, o 22:08

Degradacja „ziem obcyckanych ” po 1945 to temat RZEKA .
Napisze kilka uwag o wsi jaką widziałm , zdecydowanie po 1945r. .
Moje Obrazy wsi zapamiętane pochodzą z powiatow; Cieszyńskiego ,Pszczyńskiego ,Rybnickiego (tereny IIRP ) , a nawet okolice Toszka i Chrościny k.Grodkowa ( do 45r.to Niemcy ) .
W Połowie lat 60-tych po raz pierwszy przekroczyłem rzekę Wisłę na wschód (pobyt w Warszawie ).Kilka dni , widziałem też Mińsk Mazowiecki i okoliczne wsie . Mińsk pamietam – drewnianne rudery i moje Obrazy Ślaskiej wsi doznały zdruzgotania. Nie bedę się pastwił .nad tymi marnymi obrazami .
Mineło sporo lat (przemieszczałem się scieżkami życia przez duże miasta do Szczecina ) i gdzieś w połowie lat 70-tych wracaliśmy samochodem ze Stragardu do Szczecina ( główna zablokowana przez milicje _wypadek ?) i ponownie zobaczylem po drodze „obcyckane”wsie ., jak by to określić ?.Totalny widoczny Burdel ,zniedbane do ostateczności domy z czerwonej cegły porozrzucane [url=http://34all.org/forum_pokaz_watek.php?numer=363&board=3884
]maszyny rolnicze[/url] dookoła zabudowań –WSTYD cywilizacyjny bo i okna nie myte od …
Bylem zdumiony ,iż tak jest k/ Szczecina ,tego Okna na Swiat!!! .
W XXI wieku propaguje się latem Trasę Turystyczna nad Morze w celu uniknięcia trudności w przejeździe S-3 .Za Goleniowem trzeba skrecić w prawo i via Golczewo ,Dojechać do Kamienia Pomorskiego .Dopiero od kilku lat wraca tam powolutku cywilizacja ,nawet kilka nowych domów zbudowano ,widać to po drodze ,ale i tak droga daleka do stanu ktory ponad 60 lat pozostawili tam Niemcy .
Na czym polega ta rożnica i ten Dystans , wystarczyw drodze powrotnej ze Świnoujścia zrezygnować z kłopotliwej przeprawy promami na wyspę Wolin /k Karsiborza i pojechac via Uzedom ,Anklam ,Pasewalk ,Locnitz .Te same stare domy z czerwonej cegly jak po Polskiej stronie ale …jakie Cacka ,jak zadbane obejścia ,jak skupulatnie uprawiane Pola ( jak gdyby każdy metr kwadratowy miał znaczenie ) .,Aleje starych drzew nie wyciete ,a otulone ochronnymi pasami przed komunikacyjnymi wariatami . Gospodarność jest widoczna i taka porządność .
jacko
 
Posty: 28
Dołączył(a): 23 sty 2012, o 20:17

Re: klimatyzacja wentylacja w domu

Postprzez ulaula4 5 wrz 2013, o 15:14

Dobra sprawa ta klimatyzacja:)
ulaula4
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 14:50

Re: klimatyzacja wentylacja w domu

Postprzez timon10 24 wrz 2013, o 11:20

Należy też z niej korzystać z głową bo się można nabawić zapalenia płuc.
timon10
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 wrz 2013, o 19:14


Re: klimatyzacja wentylacja w domu

Postprzez kabanosik 28 wrz 2013, o 19:54

Wielu informacji nawet nie wiedziałam. Dzięki ;)
kabanosik
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 wrz 2013, o 19:52

Re: klimatyzacja wentylacja w domu

Postprzez loki 28 paź 2013, o 01:14

No cóż... klimatyzacja jednak nie w każdym bloku może być.
loki
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 paź 2013, o 01:13

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bengali


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron